Tan Ateşi

"Aradığım şey aslında bir Tan Ateşi'ydi. Nefret Tan yeri gibi kızardı Ateş harlandı. Artık Devrim geçmişin karanlığıyla yanmaya yakıp yıktığı bir aşkın enkazıyla yaşamaya mahkumdu.

Responsive image
YAZAR
Büşra Doğa Yıldız
DOSYA BOYUTU
7,84 MB
YAYIN TARIHI
2016
DIL
Türkçe
ISBN
9786059021876

PDF formatında Tan Ateşi. Sitemizde mobilityweekbg.com adresinde bu kitabın açıklamasını bulabilirsiniz. Ayrıca doğrudan Tan Ateşi kitabını tarayıcınızdan doğrudan çevrimiçi olarak okuyun. Bağlanın!


"Aradığım şey aslında bir Tan Ateşi'ydi. Ben Tan'ım, sen de Ateş'sin Cemre."Tek bir gece, iki gencin hayatını ansızın birleştirirse ne olur?Sessiz, yalnız bir kız; CemreDeli dolu, hayatını yaşayan bir adam; Devrim...Cemre, O'na "Seni seviyorum." dediği an dünya durdu. Nefret Tan yeri gibi kızardı, Ateş harlandı. Artık Devrim, geçmişin karanlığıyla yanmaya, yakıp yıktığı bir aşkın enkazıyla yaşamaya mahkumdu. Geçmiş mi kazanacaktı yoksa gelecek mi?İşte bu hikaye, böyle bir adamın yeniden aşka inanma hikayesi. Umudun Tan yerini, aşkın Ateşi'yle yakma hikayesi...(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 448Baskı Yılı: 2016Dili: TürkçeYayınevi: Müptela Yayınları 


Büşra Doğa Yıldız. "Aradığım şey aslında bir Tan Ateşi'ydi. Ben Tan'ım, sen de Ateş'sin Cemre.". Tek bir gece, iki gencin hayatını ansızın birleştirirse ne olur?