Adem İle Havva'nın Güncesi

Cihat Taşçıoğlu'nun çevirdiği Âdem ile Havva'nın Güncesi, mizahın Amerikalı babası Mark Twain'den ilk aşka ve ilk kayba dair komik ve dokunaklı bir hikaye.

Responsive image
YAZAR
Mark Twain
DOSYA BOYUTU
5,54 MB
YAYIN TARIHI
2016
DIL
Türkçe
ISBN
9786056595714

Adem İle Havva'nın Güncesi harika bir kitap. Bu kitabın yazarı Mark Twain. mobilityweekbg.com'ye kaydolun ve Mark Twain'den Adem İle Havva'nın Güncesi kitabını ve diğer kitapları ücretsiz olarak indirin.


"İlk aşktan bu yana değişen bir şey yok!"Mark Twain'in muhteşem klasiği "Âdem ile Havva'nın Güncesi" orijinal desenleriyle birlikte ilk kez Türkçede. Cihat Taşçıoğlu'nun çevirdiği "Âdem ile Havva'nın Güncesi", mizahın Amerikalı babası Mark Twain'den ilk aşka ve ilk kayba dair komik ve dokunaklı bir hikaye. Mark Twain bu kısacık kitapta, edebiyat kariyerinde ilk kez yürek burkucu bir üslup benimsemekle kalmıyor, ilk ve son defa kadın bakış açısından bir metin kaleme alıyor.(Tanıtım Bülteninden)İnce Kapak: Sayfa Sayısı: 216Baskı Yılı: 2016e-Kitap: Sayfa Sayısı: 207Baskı Yılı: 2016Dili: TürkçeYayınevi: Nora 


Mark Twain. Adem ile Havva'nın Güncesi, mizahın Amerikalı babası Mark Twain'den ilk aşka ve ilk kayba dair komik ve dokunaklı bir hikâye.