Gökyüzüne Verilen Sözler

Bektaş Sivri. Gökyüzünü tarif edebilir misin bana? Gökyüzü bütün hayalleri, hayatları içine alır. En çok, mavi aşktır gökyüzü... Biraz da, güneşin *hoşça kal* kırmızısıdır gökyüzü.

Responsive image
YAZAR
Bektaş Sivri
DOSYA BOYUTU
4,84 MB
YAYIN TARIHI
2016
DIL
Türkçe
ISBN
9786051804415

Bir Gökyüzüne Verilen Sözler kitabı indirmek ister misin? Doğru yoldasın! Gökyüzüne Verilen Sözler kitabını web sitemizde mobilityweekbg.com adresinde bulabilirsiniz. Bu kitap Bektaş Sivri tarafından yazılmıştır.


Gökyüzünü tarif edebilir misin bana?Gökyüzü bütün hayalleri, hayatları içine alır. En çok, mavi aşktır gökyüzü... Biraz da, güneşin "hoşça kal" kırmızısıdır gökyüzü.Bütün insanların sesleri yankılanır gökyüzünde. Ben ise; gökyüzüne balonlar bıraktım hepsi farklı renkte. Her balonun içine bir söz bıraktım. Balonlar patlayınca; sözler gerçekleşecekti.Biri patladı…(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 77Baskı Yılı: 2016Dili: TürkçeYayınevi: Gece Kitaplığı 


Bektaş Sivri. Gökyüzünü tarif edebilir misin bana? Gökyüzü bütün hayalleri, hayatları içine alır. En çok, mavi aşktır gökyüzü. . . Biraz da, güneşin "hoşça kal" kırmızısıdır gökyüzü.