Gökyüzüne Verilen Sözler

Gökyüzüne Verilen Sözler - 372478 - Şiir - Gökyüzünü tarif edebilir misin bana?Gökyüzü bütün hayalleri, hayatları içine alır. Ben ise; gökyüzüne balonlar bıraktım hepsi farklı renkte.

Responsive image
YAZAR
Bektaş Sivri
DOSYA BOYUTU
5,29 MB
YAYIN TARIHI
2016
DIL
Türkçe
ISBN
9786051804415

Gökyüzüne Verilen Sözler harika bir kitap. Bu kitabın yazarı Bektaş Sivri. mobilityweekbg.com'ye kaydolun ve Bektaş Sivri'den Gökyüzüne Verilen Sözler kitabını ve diğer kitapları ücretsiz olarak indirin.


Gökyüzünü tarif edebilir misin bana?Gökyüzü bütün hayalleri, hayatları içine alır. En çok, mavi aşktır gökyüzü... Biraz da, güneşin "hoşça kal" kırmızısıdır gökyüzü.Bütün insanların sesleri yankılanır gökyüzünde. Ben ise; gökyüzüne balonlar bıraktım hepsi farklı renkte. Her balonun içine bir söz bıraktım. Balonlar patlayınca; sözler gerçekleşecekti.Biri patladı…(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 77Baskı Yılı: 2016Dili: TürkçeYayınevi: Gece Kitaplığı 


Okurhan. Kitaplığa Ekle. Gökyüzüne Verilen Sözler. Bektaş Sivri. Her balonun içine bir söz bıraktım. Balonlar patlayınca; sözler gerçekleşecekti.Biri patladı…(Tanıtım Bülteninden).