Gittin De

İsmail Yk Gittinde Neler Buldun Videosunu İzlemek için İzlesene.com'a Tıkla! İsmail Yk Gittinde Neler Buldun. 91.042.

Responsive image
YAZAR
Şeref Öztürk
DOSYA BOYUTU
7,40 MB
YAYIN TARIHI
2014
DIL
Türkçe
ISBN
9786055045159

Gittin De harika bir kitap. Bu kitabın yazarı Şeref Öztürk. mobilityweekbg.com'ye kaydolun ve Şeref Öztürk'den Gittin De kitabını ve diğer kitapları ücretsiz olarak indirin.


Yağmurlar gök yüzünden alıp kokunu Tüm şehre indirmişti Benim gelmemi beklemişti Kokunu akasya yapraklarına saklamış Beni sobeliyordu Denedim olmuyor çığlıklarım boğulmuyor İnecek var diye bağırıyor içimdeki yolcu Olmadığını bildiğim kente Çocukluğuna seni çağırıyorum. Oysa! Henüz bir şafak önce bir yıldızsız gece evvelsi Bir bensizliğin sende duyulmayan sesi Ve ben gelmeden bir gün öncesi Zavallıydım, biçareydim. Kendimle oynadığım her oyunda ebeydim Vaktinde gelemedim. Göremedim Nasıl gittin? Bilemedim. Gittin de Yüreğin gelmişken tam sevme yaşına Papatyalardan taç mı taktın başına.(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 110Baskı Yılı: 2014Dili: TürkçeYayınevi: Tilki Kitap 


Aytekin Gittinde Ne Oldu Kaç puan verirsin? Kullanıcı Puanı: 3.7 / 5 10 kişi puan verdi. YORUMLAR (Aytekin - Gittinde Ne Oldu). Sanatçı'nın Son Eklenen Mp3leri.