Aşk-ı Muamma

Aşk-ı Muamma. Marka : Aşkın Güngör. Yenildim ey aşk, al beni ayaklarının altına! Edebiyatımızın sıra dışı kalemi Aşkın Güngör, üç yakın arkadaşın aşkla sarmalanınca karışan hayatını anlatıyor.

Responsive image
YAZAR
Aşkın Güngör
DOSYA BOYUTU
3,11 MB
YAYIN TARIHI
2016
DIL
Türkçe
ISBN
9786059624039

Aşk-ı Muamma harika bir kitap. Bu kitabın yazarı Aşkın Güngör. mobilityweekbg.com'ye kaydolun ve Aşkın Güngör'den Aşk-ı Muamma kitabını ve diğer kitapları ücretsiz olarak indirin.


Yenildim ey aşk, al beni ayaklarının altına! Edebiyatımızın sıra dışı kalemi Aşkın Güngör, üç yakın arkadaşın aşkla sarmalanıncakarışan hayatını anlatıyor. Aşk, çözülmesi gereken gizem, kalbe yağan yağmur, zihni savuran boran oluyor bu kitapta ve ona kapılanlar yalnızlığın soğuk sokaklarında yürümeyi gönüllü üstlenenlerin gölgesi haline dönüşüyor. Aşk neydi, hatırlamak isteyenler için..."Aşk nedir ki hem? Nedir aşk?Hayatı acınası bir öyküye dönüştüren, mutluluktan çok kederle dolu, içinden çıkılamayan zifir bir zindandan başka nedir aşk?Zihnimde biriken farklı aşkları Mehri'yle İlkay'ı, Hazan'la Emel'i ve ikimizi düşünüyor, aşk dediğimiz şeyin hepimizin yaşantısını nasıl paramparça ettiğini görüyorum. Yaşananlar ne denli farklıysa da elimizde kalan hep aynı: Acı, hüzün, keder yüklü, seneler boyu bıkıp usanmadan içimizi sızlatacak olan ayrılık aşkın kan kardeşi ayrılık."(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 152Baskı Yılı: 2016Dili: TürkçeYayınevi: AYA 


20 TL. Zihnimde biriken farklı aşkları Mehri'yle İlkay'ı, Hazan'la Emel'i ve ikimizi- düşünüyor, aşk dediğimiz şeyin hepimizin yaşantısını nasıl paramparça ettiğini görüyorum.