Aykolik

Bilinmezliğin denizinde ışıl ışıl yakamozdur aykolik varlığım. Müptelayım… vazgeçmek hiç de kolay değil ayın damarlarıma verdiği coşkudan.

Responsive image
YAZAR
Elif Yıldırım
DOSYA BOYUTU
1,80 MB
YAYIN TARIHI
2013
DIL
Türkçe
ISBN
9786054794355

PDF formatında Aykolik. Sitemizde mobilityweekbg.com adresinde bu kitabın açıklamasını bulabilirsiniz. Ayrıca doğrudan Aykolik kitabını tarayıcınızdan doğrudan çevrimiçi olarak okuyun. Bağlanın!


bir meczupaykoliğimdolunay akar damarlarımazemzemle yıkanır düşlerimbilinmezliğin denizinde ışıl ışıl yakamozduraykolik varlığımmüptelayım…vazgeçmek hiç de kolay değil ayın damarlarıma verdiği coşkudan Aykoliğin can çekişmesidirher kara gece…şafağında ölüm devriye dolaşır…Aykoliğim inan artıkgözlerimdeki hilalden anla...ellerim ay ışığında yıkar yüzünü bir aydınlık sabaha uyanırsın gecelerimdenbitimsiz bir dünyadırkemiklerine işleyen...(Tantım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 90Baskı Yılı: 2013Dili: TürkçeYayınevi: Favori Yayınları 


6.95 TL. Bilinmezliğin denizinde ışıl ışıl yakamozdur aykolik varlığım. Müptelayım... vazgeçmek hiç de kolay değil ayın damarlarıma verdiği coşkudan.