Haneberduş

Haneberduş 12,78 TL ve ücretsiz kargo ile n11.com'da! Deneme, Makale, Derleme fiyatı Kitap kategorisinde. Haneberduş. Sel Yayıncılık - Enis Batur - İnce Kapak.

Responsive image
YAZAR
Enis Batur
DOSYA BOYUTU
7,49 MB
YAYIN TARIHI
2010
DIL
Türkçe
ISBN
9789755704845

Haneberduş harika bir kitap. Bu kitabın yazarı Enis Batur. mobilityweekbg.com'ye kaydolun ve Enis Batur'den Haneberduş kitabını ve diğer kitapları ücretsiz olarak indirin.


Hâneberduş, evi sırtında gezene yakıştırılmış sıfat. Bu kitabın denemelerini farklı kentlerden, evlerden, masalardan çekip çıkardım. Yaşarken ve yazarken, an geliyor, bütün ikâmetgâh belgelerine sırtını çeviriyor kalem.Enis Batur, Kediler Krallara Bakabilir ile çeyrek yüzyıl önce giriştiği Özel Ansiklopedisinin bu sekizinci kitabında dalgınlardan eksantriklere, çantadan kaynana zırıltısına (arada çüşten ve ohadan geçerek), ağaç dikmekten zeytin çırpmaya sıçrıyor: Daldan dala belki, ama aynı ağacın üzerinde düşünüyor, düş kuruyor, düşmekten korkuyor.Kimileri kendi kendine konuşur, neredeyse kendi kendine yazar gibi.Sayfa Sayısı: 128Baskı Yılı: 2010Dili: TürkçeYayınevi: Sel Yayıncılık 


Haneberduş. (KDV Dahil) 7,78 ₺. SEPETE EKLE. Hâneberduş, evi sırtında gezene yakıştırılmış sıfat. Bu kitabın denemelerini farklı kentlerden, evlerden, masalardan çekip çıkardım.