Küçük Bir Hayal Kur

Hemen Küçük Bir Hayal Kur satın alın, indirimli ve avantajlı seçenekleri kaçırmayın! Küçük Bir Hayal Kur. Yazar: Susan Elizabeth Phillips. Editör: Pervin Salman.

Responsive image
YAZAR
Susan Elizabeth Phillips
DOSYA BOYUTU
4,15 MB
YAYIN TARIHI
2013
DIL
Türkçe
ISBN
9786053431954

PDF formatında Küçük Bir Hayal Kur. Sitemizde mobilityweekbg.com adresinde bu kitabın açıklamasını bulabilirsiniz. Ayrıca doğrudan Küçük Bir Hayal Kur kitabını tarayıcınızdan doğrudan çevrimiçi olarak okuyun. Bağlanın!


Bir anne çocuğu için her şeye göğüs gerebilir: geçmişin acı verici anılarına, aşağılanmaya. Peki aşkından vazgeçebilir mi? Rachel Stone kötü anılarla ayrıldığı kasabasına, bozuk arabasıyla ve beş parasız geri döner. Üstelik bu kez yanında oğlu da vardır. Ama kötü şöhrete sahip bu inatçı genç dul, bir savaşçı olmayı öğrenmiştir… ve oğlunu korumak için her şeyi yapmaya hazırdır Tek isteği yalnız kalmak olan Gabe Bonner, hayatına ansızın giren bu güzel yabancıdan hoşlanmaz ama huysuz ve başını derde sokma konusunda oldukça yetenekli kadın, belki de Gabe'i aşka inandırabilecek tek kişidir. Duygularını yitirmiş bir adamın, kaybedecek hiçbir şeyi olmayan bir kadınla buluştuğu Salvation, Kuzey Carolina'ya hoş geldiniz… Burada hayaller gerçeğe dönüşüyor!"Sıcak ve eğlenceli bir hikâye."-Los Angeles Times-"Yazarın şimdiye kadarki en iyi kitaplarından biri…"-Detroit Free Press-(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 448Baskı Yılı: 2013Dili: TürkçeYayınevi: Pegasus 


Duygularını yitirmiş bir adamın, kaybedecek hiçbir şeyi olmayan bir kadınla buluştuğu Salvation, Kuzey Carolinaya hoş geldiniz Burada hayaller gerçeğe dönüşüyor! Sıcak ve eğlenceli bir hikâye.