Aztek - İkinci Kitap

Gary Jennings, Aztek İkinci Kitap kitabını inceleyin, uygun fiyatlar ve taksit seçenekleri ile tek tıkla satın alma keyfini Babil.com'da yaşayın! - Los Angeles Times. Kitap Özellikleri. Cilt Durumu.

Responsive image
YAZAR
Gary Jennings
DOSYA BOYUTU
1,11 MB
YAYIN TARIHI
2014
DIL
Türkçe
ISBN
9786054843152

PDF formatında Aztek - İkinci Kitap. Sitemizde mobilityweekbg.com adresinde bu kitabın açıklamasını bulabilirsiniz. Ayrıca doğrudan Aztek - İkinci Kitap kitabını tarayıcınızdan doğrudan çevrimiçi olarak okuyun. Bağlanın!


Destansi Bir Başyapit İçin Övgü! "Yazılması onlarca yıl sürmüş ve hakkıyla çok satanlar arasına girmiş bu koskocaman, rengarenk, şehvet dolu ve genellikle de tüyler ürpertici roman Aztek Uygarlığı'nın ulaştığı zirveyi ve derinliği Konkistadorların gelişinden sonra hayatta kalmış olan bir yerlinin hafızasında kalanlar yoluyla anlatıyor." -Publishers Weekly-Aztek öylesine canlı ki, bu eleştirmen, romanı okurken birkaç gece üst üste Aztek dünyasını renkli film gibi izledi adeta." -Chicago Sun-Times-Harika… Öncelikle fazlasıyla gelişmiş ancak bizim standartlarımıza göre katıksız barbar bir uygarlıktaki hayatın dokusunu hararetli ama lirik bir güçle naklediyor… Kaybolmuş bir kültürün rengarenk ve çok inandırıcı bir şekilde yeniden yaratımı." -Cosmopolitan-En geniş boyutlarıyla tarihi bir model, insanlık üzerinde uzun uzun düşündüren bir meditasyon ve bir an bile azalmayan bir büyüleme gücü." -Washington Post-Okuyucuyu büyüleyici bir uygarlığın içine taşıyan uzun ve iddialı bir roman. Azteklerin tarihleri, Coğrafyaları, resimleri, edebiyatları dinleri hep burada, bunların yanı sıra Aztek halkı ile halkın hayat gailesi hakkında çok değerli bilgiler de veriliyor. -Denver Post-Başdöndürücü ve hipnotize edici bir tarihi roman." -The New York Times-Okuyan, macera arayan ya da elinden düşüremeyeceği kitabı arayan herkes, Aztek'le zafere ulaşacak." -Los Angeles Times-(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 392Baskı Yılı: 2014Dili: TürkçeYayınevi: Kassandra 


Aztek - İkinci Kitap yorumları ve incelemeleri, kitaptan alıntılar ve sözleri, kitabı okuyanlar ve Aztek - İkinci Kitap kitabına benzeyen kitaplar. Kitabın basım bilgileri. Adı: Aztek - İkinci Kitap.