Gidenler Gidenler

geri dur, geri dur artık bittim bir arabanın önüne seni ittim de gittim bu devran adı hüsran gelen gitti gidenler varı yoğunu bırakıpta gitti.

Responsive image
YAZAR
Cemal Şakar
DOSYA BOYUTU
7,14 MB
YAYIN TARIHI
2014
DIL
Türkçe
ISBN
9786053260202

PDF formatında Gidenler Gidenler. Sitemizde mobilityweekbg.com adresinde bu kitabın açıklamasını bulabilirsiniz. Ayrıca doğrudan Gidenler Gidenler kitabını tarayıcınızdan doğrudan çevrimiçi olarak okuyun. Bağlanın!


Mehmet Narlı'nın anlatımıyla Gidenler Gidenler: "Cemal Şakar'ın öyküleri daha çok 'an'ın içindeki yalnızlığı, sorgulamayı, anlam arayışını aktarsalar da, karamsar değildirler ve okurları boşluğa açılan bir kapının önünde bırakmazlar. Modern insanı anlatırlar ama bu modern insanlar, korkuların ölüme çalan yüzünde duran kişiler değildirler. Zaman zaman öykü özneleri kendi üzerlerine kapanırlarsa da, öykünün sonuna doğru bir ses, sanki okura şöyle seslenir: 'İçini karartma, beraberce düşünmüş olduk ve bu düşünüş birbirimizi tanımamız içindir.'(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 96Baskı Yılı: 2014Dili: TürkçeYayınevi: İz Yayıncılık 


...Gidenler İle İlgili Mesajlar, En Güzel Gidenler Sözleri, Yeni Gidenler Mesajları yer almaktadır. Yanımda olması gerekenler zaten yanımda def olup gidenler kimin umurunda. Süper Sözler.