Eyvah 40

40'lı yaşlarına gelen çift artık yaşlanmaya başlamış eski güçlerinden eser kalmamış birileri olmuşlardır. 2:13:44. Eyvah Yaş 40 2012. İzleyici Yorumları. İsim veya Rumuz.

Responsive image
YAZAR
Ayşe Kardeşoğlu
DOSYA BOYUTU
9,48 MB
YAYIN TARIHI
2014
DIL
Türkçe
ISBN
9786055708962

Bir Eyvah 40 kitabı indirmek ister misin? Doğru yoldasın! Eyvah 40 kitabını web sitemizde mobilityweekbg.com adresinde bulabilirsiniz. Bu kitap Ayşe Kardeşoğlu tarafından yazılmıştır.


Bu kitabı eline alıp arka kapağını da çevirdiysen artık 40'sındır; ya da 40'ı biraz geçmiş, belki de 40'a yaklaşmışsındır. Emin mi değilsin? Beden yaşın, beyin yaşın, kafa kağıdından farklı mı? Yaş 40 civarı ama bende daha ne cevherler var mı diyorsun? Yoksa benden buraya kadar mı diyorsun? Bütün bunların yanıtını kitabın sayfalarını çevirmeye başladığında bulacaksın. Hadi, şimdi kasaya git, ödemeyi yap ve kitabı nerede okuyacağına karar ver.Yazana ve söylenene bakma. Oku ve gör, yaşın gerçek anlamda kaç? Bir rehber kitapla baş başasın. Eyvah mı diyeceksin? Yoksa, yok daha neler neler mi göreceksin. Ama şu bir gerçek ki, okurken çok eğleneceksin.Kitap sağlamda! Şimdi, toplu taşımayı mı kullanacaksın, mutlaka genç ve yakışıklı birisi sana yerini verecektir. Tereddüt etme, otur ve okumaya başla. Ama yakın gözlüklerini takmayı da ihmal etme(!) Dışarıda okuyacaksan fazla rüzgârlı bir yer olmasın; cereyanda kalma...Plajda mısın? Hem güneş altında hem de bikinili misin? Kendinle gurur duy ve her şeye şükret... Ne o, bir de dondurma mı yiyorsun? Sen bir harikasın tatlım, yola devam…Evet... Geldik sona... Anlatılanlar sadece kadınları mı ilgilendirir. Tabii ki hayır. Erkeğin 40'ı yok mu? Ayrıca kadınları daha iyi tanımak gibi bir derdi yok mu? Oku, tanı. Kimlerle yaşıyorsun gör.(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 208Baskı Yılı: 2014Dili: TürkçeYayınevi: Chiviyazıları Yayınevi 


This Is 40: Eyvah Yaş Kırk Türkçe Dublaj HD İzle 6.2 / 10 1 kullanıcı oyu. Vizyon: 2012. İzlenme: 11594.