Bir Eşkıya Mezarı

11.20 TL. "Sanatın tüm eserleri bir hikayenin anlatıcısıdır. Sanatçı hikayeyi bilendir ve sanat anlatıcısıdır onun. Sinemada tiyatroda tualde yahut taşta balçıkta görebilirsin hikayeyi.

Responsive image
YAZAR
Semra Topçu
DOSYA BOYUTU
4,54 MB
YAYIN TARIHI
2014
DIL
Türkçe
ISBN
9786055045012

Bir Bir Eşkıya Mezarı kitabı indirmek ister misin? Doğru yoldasın! Bir Eşkıya Mezarı kitabını web sitemizde mobilityweekbg.com adresinde bulabilirsiniz. Bu kitap Semra Topçu tarafından yazılmıştır.


"Sanatın tüm eserleri bir hikayenin anlatıcısıdır. Sanatçı hikayeyi bilendir ve sanat anlatıcısıdır onun. Sinemada, tiyatroda, tualde yahut taşta balçıkta görebilirsin hikayeyi. Müzikte dinleyebilirsin. bir kitapta okurken canlanır aklında o hikaye. Ve şiirlerde bi hikayeyi anlatır elbette; fakat şiirler bir hikayenin tamamını anlatmaz. İpuçlarını verir sadece ve bir şairin hikayesi ancak okuyanın aklında son haline ulaşır çünkü şiir sihirli bi anlatıcıdır. Her akılda başka bir hikayeye dönüşür şiir.." (Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 62Baskı Yılı: 2014Dili: TürkçeYayınevi: Tilki Kitap 


eskiya mezari. 17:35. En Büyük Eşkiyanın İnine Defineyi Almaya Girdim !!! 11:06. Başına bir mezar taşı dikin! - Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 133. Bölüm.