Selahaddin Eyyubi ve Haşhaşiler

Selahaddin Eyyubi Ve Haşhaşiler 26,30 TL ve ücretsiz kargo ile n11.com'da! Dogu cografyasinin bir dönemi Selahaddin Eyyubi ve Hashasiler romaninda tüm çiplakligiyla karsimiza çikiyor.

Responsive image
YAZAR
Corci Zeydan
DOSYA BOYUTU
4,70 MB
YAYIN TARIHI
2014
DIL
Türkçe
ISBN
9786055143688

PDF formatında Selahaddin Eyyubi ve Haşhaşiler. Sitemizde mobilityweekbg.com adresinde bu kitabın açıklamasını bulabilirsiniz. Ayrıca doğrudan Selahaddin Eyyubi ve Haşhaşiler kitabını tarayıcınızdan doğrudan çevrimiçi olarak okuyun. Bağlanın!


Gücün ve adaletin simgesi, Doğu coğrafyasının büyük komutanı: Selahaddin Eyyubi.Ve o coğrafyanın içine işlemiş, Alamut Kalesi'nin gözükara sakinleri, efsane örgüt: Haşhaşiler.Bu kitapta; Haşhaşi fedailerinin kalesine sızıp sırlarını öğrenirken, halifelik ve mezhep kavgaları, kıyımlar, kavgalar, düşmanlıklar, ihanetler içinde Selahaddin'in askeri İmadeddin ile halifenin kızkardeşi Prenses Melike arasında yeşeren masum bir aşka da tanık olacaksınız.(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 336Baskı Yılı: 2016Dili: TürkçeYayınevi: Panama Yayıncılık 


Kitap İsmi. : Selahaddin Eyyubi ve Haşhaşiler. Yazarı. : Gerek Doğu'da, gerekse Batı'da hakkında en fazla kitap yazılan devlet adamlarının başında Selâhaddîn Eyyûbî gelir.